Hakkımızda

Hakkımızda

Ankarataş Yapı inşaat sektörü üzerine kurulmuş temel bir yapı taşıdır. Ankarataş Yapı’ nın iş tanımında inşaat ve müteahhitlik alanına özel olarak sektörel bazlı her türlü çalışma yer almaktadır. Bu sayede 25 yıldır en güvenilir tecrübe ve deneyimleriyle birlikte firma bazlı çalışmalar sergilenmektedir.

İnşaat alanında dış ve iç yapı olmak üzere her alana ait inşaat yapı malzemesinin temini, yapımı ve teslimi mümkündür. Ankarataş Yapı olarak firma bazlı çalışmalar içerisinde dolap ve duşakabin projelendirmeleri; mutfak ve LED aydınlatma projelendirmeleri de yer almaktadır. Duvar kağıdı seçenekleri ile de, bir yapının hem dışı hem de iç cephe dekorasyonlarında yapı malzemeleri adına bulabileceğin en uygun ve en güvenilir çalışmaları Ankara yapı ile bulabilmeniz mümkün olacaktır.

Firma, kurum ve kuruluşların ihtiyacı bünyesinde olan tüm inşaat sektöründeki malzemeleri burada bulabilmeniz mümkündür. Piyasadaki en modern gelişmelerden haberdar etmek amacı ile ve piyasadaki en uygun bütçelendirme ile en modern yapıları müşterilerine sunmak amacı ile Ankarataş Yapı ile çalışabilirsiniz. Tecrübe, deneyim, özveri ve çalışma alanındaki her şeyi bulabileceğiniz tek adres olarak yapı malzemelerini bir de buradan deneyimleyebilirsiniz.