İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Ankara Yapı olarak inşaat sektörü alanında deneyimli personellerimiz ile ve sağlam tecrübelerimiz ile yaşanabilir ve estetik açıdan göze hitap eden yapılar teslim etmekteyiz. Müteahhit ya da bireysel olarak yapılan çalışmaların genelinde başarılı bir personel kadrosu bulunmaktadır.

Ankara yapı insan kaynakları olarak, insana ve çevreye duyulan saygı ile inşaat sektöründe ve yapı sektöründe profesyonel bir çalışmayı 25 yıldır sürdürmekteyiz. Ankara Yapı kurucusu İhsan Karataş başta olmak üzere her personelin ve her insan kaynakları bölümü üyelerinin bu 25 yılda ilmek ilmek emekleri bulunmaktadır. Bu nedenle de hızlı, profesyonel ve bir o kadar da % 100 müşteri istek ve memnuniyeti ile çalışmalarımızı sağlamaktayız. Hem saha alanında hem de saha arkası çalışmalar dahil olmak üzere her açıdan profesyonel bir iş bölümü yapılmaktadır.

Kaliteli malzemeler ve kaliteli insanlar ile hep bir arada olmak, kaliteli işler çıkarmamızı kolaylaştırmaktadır. Bu nedenle çeyrek asırdır süregelen firmamız sektör öncüsü olma yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir. Ankara yapı insan kaynakları ile iletişime geçebilmek için sizler de iletişim numaramızdan ya da formlarımızdan yararlanabilirsiniz.