Vizyonumuz / Misyonumuz

Vizyonumuz / Misyonumuz

Ankarataş yapı 25 yıllık bir inşaat malzemeleri ve müteahhitlik alanında çalışma sağlayan bir firmadır. Firmanın köklü geçmişi sayesinde müşterilerine hem kurumsal hem de bireysel açıdan istenilen kalitedeki hizmetler kolay bir şekilde sunulmaktadır.

İşletme misyonu olarak çalışma alanı faaliyetleri, inşaat sektörü olarak belirlenmiştir. Müteahhit işleri, tadilat alanında yapılacak olan malzeme ve eksik parça ya da yeni parça işleri, bina içi dekorasyon malzemeleri tedariki sağlamak ve bu malzemelerin satışını gerçekleştirmek yapılan faaliyet kapsamında yer almaktadır.

Firmanın Misyonu

Ankartaş yapı misyon olarak Ankara genelinde başta olmak üzere Türkiye’ deki her noktaya inşaat malzemesi satışı yapmaktadır. Satışı yapılan bu malzemeler müteahhitlere ya da parekende olarak bu işi yapan şahıslara kaliteli şekilde sunulmaktadır. Ankarataş Yapı misyon içerisinde bu tedariki sağlanan malzemelerin kaliteli ve uygun fiyatlar ile müşteriye sunulması baz alınmıştır.

Firmanın Vizyonu

25 yıl öncesinde Ankara’ da başlayan bu süreç ile gerçekleşen çalışmalarda geleceğe daha detaycı ve profesyonel bakılabilmektedir. İşletmenin vizyonu olarak ülke genelinde önde gelen bir marka olmak ve dış dünyaya açılmak yer almaktadır.